LV RU
RU

PAR ACTIVAS IEDARBĪBAS GĒLU

Muskuļu spriedze un sāpes kustību laikā. Dzeltenās PERSKINDOL CLASSIC līnijas produktu iedarbība mazina sāpes un veicina asinsriti. Gēls/aerosols/ šķidrums ir piemēroti muskuļu spriedzes un sāpju mērķtiecīgai lokālai ārstēšanai kustību laikā sporta nodarbībās, birojā un ikdienas dzīvē.

PERSKINDOL Classic gēls PERSKINDOL Classic gēls paredzēts muskuļu un locītavu problēmu mērķtiecīgai lokālai ārstēšanai sporta nodarbībās, birojā un ikdienas gaitās

Īsi pēc tā lietošanas, pateicoties mentola iedarbībai, parādās atvēsinoša, sāpes mazinoša sajūta. Turklāt ēteriskās eļļas veicina lokālo asinsriti, izraisot patīkamu siltuma sajūtu. Iedarbība remdē sāpes un veicina dzīšanas procesus muskuļu krampju, sāpju pie kustībām, spriedzes, kakla sāpju, muguras sāpju, lumbago, išiasa, tenisa elkoņa, reimatisko sāpju, sasitumu un sastiepumu gadījumos. Nomierinoši iedarbojas pirms un pēc sporta nodarbībām, piemēram, veicina asinsriti iesildīšanās laikā, atslābina un sasilda muskuļus, novērš muskuļu sāpes un krampjus, relaksējot un atjaunojot muskuļus pēc sporta nodarbībām, remdē sāpes muskuļu sāpju un krampju gadījumā.

PERSKINDOL Classic gēls 100 ml, 200 ml un 1000 ml iepakojumos. Šīs ir zāles. Konsultējieties ar ārstu un izlasiet informatīvo lapu.

Perskindol sniedz ugunīgu siltumu!

ZĪMOLS AR PLAŠU SKANĒJUMU

TURPINIET KUSTĒTIES! Perskindol ir jauna līmeņa emocionāli daudzsološs zīmols, tas ir ne tikai kā pretsāpju līdzeklis, bet arī līdzeklis, kas ļaus jums atgūt kustības un baudīt dzīvi. Jaunajā TV reklāmā Perskindol tieši un sirsnīgi uzrunā un motivē skatītājus nepadoties kustību ierobežojumiem, baudīt dzīvi un neapstāties šķēršļu priekšā. Lietojot Perskindol, vairs nevajadzēs izsaukties "ak!" un "vai!", to vietā varēsiet brīvi izbaudīt sporta treniņu.